[title text=”همکاری در فروش”]

اگر به فکر یک منبع درآمد مناسب، بدون صرف هزینه، با سرمایه کم یا زیاد هستید، فروشگاه اینترنتی پتوپیا پیشنهادهایی عالی برای شما دارد.

همکار کوچک

در این حالت، شما به عنوان یکی از فروشندگان فروشگاه پتوپیا اقدام به فروش محصولات فروشگاه می‌کنید. در این روش شما باید توانایی فروش حداقل ۳ تگ شناسایی در یک هفته را داشته باشید. برای مثال زمانی که شما همکاری خود را با فروشگاه پتوپیا آغاز کردید هفته ای ۳ تگ سفارش می‌دهید که هر تگ برای شما با ۴۰% تخفیف ثبت خواهد شد و شما می‌توانید با قیمت اصلی فروشگاه این تگ‌ها را به فروش برسانید. به طور مثال هر هفته با فروش سه تگ شناسایی به قیمت ۷۰٫۰۰۰ هزار تومان و دریافت آن به قیمت ۴۲٫۰۰۰ تومان، روی هر سه تگ هفته‌ای ۸۴٫۰۰۰ تومان و ماهانه ۳۳۶٫۰۰۰ تومان درآمد خالص کسب خواهید کرد.

برای درخواست همکاری کوچک، فرم انتهای صفحه‌ را تکمیل کنید.

همکاری عمده

فروشگاه های فیزیکی و همچنین سایر فروشگاه‌های اینترنتی می توانند به صورت عمده برای محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. در این روش حداقل تعداد سفارش محصول مورد نظر باید ۱۰۰ عدد باشد. در این روش شما می‌توانید با ثبت سفارش تیراژ از تخفیف همکاری استفاده نمایید. با سفارش حد اقل تعداد (۱۰۰ عدد) هر تگ برای شما با ۶۰٪ ثبت خواهد شد. بعد از فروش این بار از سفارش خود ۲٫۸۰۰٫۰۰۰  تومان سود بدست خواهید آورد.

برای درخواست همکاری عمده، فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید.

همکاری بدون سرمایه

یکی از متفاوت ترین روش‌های همکاری با فروشگاه پتوپیا، فروش بدون سرمایه است. در این روش یک کد تخفیف، ویژه‌ی خودتان به شما ارائه می‌کنیم. شما کد تخفیف را با مشتریان یا مخاطبان خود به اشتراک گذاشته و ازای هر خرید، ۸٪ تا ۲۰٪ (بسته به امتیاز شما) پورسانت به شما تعلق می‌گیرد.

برای درخواست همکاری بدون سرمایه، فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید.